درباره ما

به خانواده ما خوش آمدید

 خانواده ریمکس مای آفیس متشکل از هشت دپارتمان و تیم تخصصی با بیش از 40 کارمند است که هر یک ارائه دهنده خدمات در زمینه های تخصصی خود می‌باشند.

Mobirise

درباره ما

در سال 1973 شرکت ریمکس تاسیس و امروزه با شرکتی با بیشترین فروش املاک رو به پیشرفت است . در حدود 6500 نمایندگی و حدود 100000مشاور املاک دوره دیده را صاحب است
 ما با نام مای آفیس از سال 2003 با اعتقاد به اینکه کارآفرینی کلید تغییر است کار خود را آغاز کرده‌ایم و بیش از ۱۵سال است که با همراهی تیم های تخصصی و صاحبان ایده و فکر، با هدف تبدیل شدن به یک گزینه حرفه ای به فعالیت خویش ادامه می دهیم.
از سال 2018 تصمیم گرفتیم که با شرکت Remax که یکی از بزرگترین شرکت های املاک و مستغلات دنیا و ترکیه است مشارکت کرده و در نتیجه Remax MyOfis را بنا نهادیم.
ما با تکیه بر ساختار شرکت و برندسازی خود یک پویایی جدید به بازاریابی و فروش املاک و مستغلات بخشیده و از این رو ارائه دهنده تمامی خدمات مربوط به املاک و مستغلات در شهر ازمیر و دیگر شهرهای ترکیه هستیم.

 خانواده مای آفیس متشکل از هشت دپارتمان و تیم تخصصی با بیش از 40 کارمند است که هر یک ارائه دهنده خدمات در زمینه های تخصصی خود می‌باشند.
با تکیه بر اعضای مجرب تیممان و دپارتمان‌های مختلف از جمله تیم فارسی زبان، از لحظه ورود شما به کشور ترکیه تا خرید ملک، اخذ اقامت برای تمامی اعضای خانواده، راه اندازی کسب و کار مناسب با علاقه و تخصص شما و نهایتا در تمامی مراحل مهاجرت، تجارت و زندگی در کنار شما هستیم.

هدف ما

ارایه خدمات برتر در کنار مشاوران املاک  مای آفیس  

هدف ما

برتر بودن در دنیا همانطور که در سال 2018 برترین بوده ایم

ارتباط با ما             

ریمکس مای آفیس با کادری با تجربه و اکیپی حرفه ای برای سرمایه گذاری شما بهترین گزینه ها را آماده میکند 

فاکس

+90 544 977 9090

وب سایت

www.remaxmyofis.com

فرم تماس

Re/max My Ofis

Alsancak Mahallesi,
1480. Sk. No:9, 35220
Konak/İzmir

ما را دنبال کنید