درباره ازمیر

اماکن دیدنی ازمیر

برای پیدا کردن همه زیبایی های ازمیر، مروارید دریای اژه، با ما تماس بگیرید.

کناک

از میدان کناک تا ساحل کردن و مراکز تاریخی دیگر

چشمه

از آلاچتی تا ساحل با شهرت جهانی به نام ایلیجا

سلجوک

منطقه تاریخی سلجوقی، شهر تاریخی افسس، روستای شیرینجه، قلعه سلسوک
و کلیسای حضرت مریم و آدرس ده ها  منطقه گردشگری.

کارشیاکا

بازار، ساحل، فرهنگ یک شهر اروپایی کاملا متفاوت ...

تلکابین

از این زاویه را ببینید.

کوش آداسی

منطقه مشهور کوش آداسی.در تابستان، از دریا، خورشید و ساحلهای گرم  لذت ببرید.

اورلا

طبیعت با شکوه، یک فضای صمیمی که در آن از فضاهای سبز و آبی لذت میبرید.

سفری هیسار

خود را در یک شهر گرم و صمیمی و متفاوت احساس بکنید

چرا باید در ازمیر زندگی کنید؟.

۱.یک شهر اروپایی.
شهر ازمیر مانند در دروازه ای است که کشور ترکیه را اروپایی میکند در ازمیر خودتان را در گهواره ای از تمدن و فرهنگ مدیترانه ای احساس خواهید کرد ،زندگی اجتماعی در ازمیر بسیار توسعه یافته است. صدها هزار نفر از گردشگران محلی و خارجی هر ساله به شهر ازمیر می آیند و به هر فرهنگ و هر رنگ از انسان در این شهر جایگاهی وجود دارد ..

۲. لذت بردن از کوردون
کوردون، که به نمادی از شهر تبدیل شده است، نقطه عطف و ملاقات برای همه در صبح، عصر، تابستان و زمستان است. کوردون، در آلسانجاک ، مرکز ازمیر واقع شده است و مرکز توجه همه به ویژه جوانان است و درست درنقطه شب زنده داری است. تماشای غروب خورشید در کوردون بخش مهمی از زندگی همه در ازمیراست.

۳. زندگی با دریا در هم آمیخته است
در شهرهای ساحلی مانند Urla، Çeşme، Alaçatı، Kuşadası، Mordogan، Karaburun Dikili و Gümüldür از روستاهای تعطیلات به باشگاه های شبانه، از سواحل عمومی تا باشگاه های ساحلی ، سرگرمی ها تا اولین نور صبح ادامه دارد، همه چیز با دریا در هم آمیخته است. سرگرمی در شهر ازمیر تمام شب است.

۴. زیبایی های تاریخی
Selcuk، Sirince، خرابه های افسس و کلیسای مریم باکره، زیبایی های تاریخی ،میزبان گردشگران از سراسر جهان هست زندگی در بین این زیبایی ها کاملا متفاوت است. ازمیر ، دارای یک معماری مدرن شهر است، یک شهر چند فرهنگی که از زیبایی های تاریخی خود محافظت می کند.

۵.شهری با امنیت بالا
امن ترین شهر ترکیه که قابل زندگی می باشد ازمیر است. استان ازمیر دارای جمعیت متمدن است، میزان جرم و جنایت کم است. یک زندگی مسالمت آمیز با خانواده شما در انتظار شماست که شرایط زندگی در مقایسه با استانبول بسیار مطلوب است.

۶.دغدغه ترافیک وجود ندارد
جمعیت ازمیر۴ میلیون است، اما به دلیل شبکه های حمل و نقل پیشرفته از مشکلات ترافیکی رنج نمی برد. شما می توانید در حدود 40 دقیقه از یک انتهای ازمیر به سمت دیگر بروید، به راحتی میتوانید در هر منطقه پارکینگ پیدا کنید.

۷.افزایش ارزش کشور ترکیه
در سال های اخیر، شهر ازمیر،پرجمعیت ترین شهری است که مهاجر می پذیرد. مراکز جدید استخدام در این شهر هزاران نفر از متخصصان را هر ساله به این شهر جذب میکند که این روند مهاجرت شهر را شهری ایده آل و معروف میکند.

۸.مرکز جدید شهر
منطقه بایراکلی در ازمیر که مرکز جدید این شهر می باشد بزرگترین شرکت ها در این منطقه دایر میباشد که با وجود مراکز تجاری وسیع ،برج ها،واحدهای لوکس تجاری و مسکونی، این منطقه را تبدیل به محلی برای سرمایه گذاری میکند

۹.زندگی راحت
ازمیر می تواند شما را با زیبایی های طبیعی خود خوشحال کند و شما می توانید آن را با بافت تاریخی که دارد یک جو آرامش برای خود قرار دهید. وقتی که در کوردون ماهی می خورید و غروب خورشید را با باد ملایمی که حس میکنید تماشا میکنید می تواند به یک مرکز تفریحی تبدیل شود.ازمیر راحت ترین و قابل زندگی ترین شهر ترکیه است… دفتر ریمکس مای آفیس ،برای ارائه خدمات حرفه ای خود،شما را دعوت به سرمایه گزاری درست در ترکیه میکند.

نمای متفاوت ازمیر در سال 2030

شهرداری کلان شهر ازمیر پس از 2 سال خود را آماده کرده برای یک طرح فوق تخصصی پس از طرحی با مقیاس 1/25000با طراحی از نازیم ایمار با سازمان های غیردولتی و دانشگاهیان اشتراک گذاشته شده است. این طرح که با هدف 2030 تهیه شده است.  

با ما در تماس باشید

ریمکس مای آفیس با کادری با تجربه و اکیپی حرفه ای برای سرمایه گذاری شما بهترین گزینه ها را آماده میکنید 

فاکس

+90 232 465 18 47

وب سایت

www.remaxmyofis.com

ایمیل

info@remaxmyofis.com

فرم درخواست تماس

Re/max My Ofis

Alsancak Mahallesi,
1480. Sk. No:9, 35220
Konak/İzmir

ما را دنبال کنید