هر آنچه که درباره ترکیه باید بدانیم

خرید ملک در ترکیه

کشور ترکیه به دلیل جمعیت جوان رو به رشد، نیروی کار متخصص و موقعیت جغرافی- سیاسی و رشد اقتصادی چشم گیر در صدر کشورهای مورد انتخاب سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است. امروزه خريد خانه در ترکيه برای بخشی از سرمايه گذاران حوزه ی املاک به یک ضرورت تبدیل شده است. به همین دلیل داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می ‌تواند نقش مهمی در تصمیم ‌گیری ‌های پیرامون این موضوع داشته باشد. خريد خانه در ترکیه تصمیم بزرگی است که علاوه بر جنبه ی سرمایه گذاری می‌ تواند شرایط زندگی شما را نیز تغییر دهد. شما در هر کجای دنیا برای خرید خانه فاکتورهایی را در نظر می ‌گیرید. این فاکتورها برای خرید خانه در ترکیه نیز وجود دارند.

ازمیر به عنوان اروپایی ‌‌ترین شهر ترکیه می ‌تواند گزینه ی خوبی برای شما باشد. در بین شهرهای ترکیه، ازمیر به عنوان یکی از مدرن ‌ترین و ایده ‌آل ترین شهرها برای سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه شناخته شده است. شهر ازمیر که به عنوان ششمین شهر ایده آل جهان شناخته شده است (در این رتبه ‌بندی استانبول در ردیف ۴۸ جای دارد)، گزینه ی مناسبی برای سرمایه گذاری و زندگی است «در این راستا چرا کسانی که در ترکیه سرمایه گذاری میکنند برنده خواهند شد را مطالعه بفرمایید». خرید خانه در ازمیر، می ‌تواند تصمیمی باشد که به شما یک خرید امن و یک زندگی راحت را هدیه دهد. فاکتورهایی مانند: امنيت قرارداد خريد خانه در ترکيه، بيمه ی خانه، شرايط امکان تحصيل در مدارس و دانشگاه (ازمیر دومین شهر دانشگاهی ترکیه می ‌باشد)، هزينه ی زندگی (ازمیر منطقه آزاد تجاری می‌باشد)، چگونگی برخورداری از بيمه‌های درمانی، هزينه‌های درمان، قوانين حمايت از سرمايه گذاران خارجی تنها بخشی از شرایط ایده‌ آل ازمیر برای خرید خانه است.
افزایش خریداران املاک در ترکیه
مطابق داده های بانک مرکزی (TCMB)، طی دوره های ۲۰۱۷- ۲۰۰۳، ترکیه با فروش مسکن به خارجیان طی 15 سال اخیر، 42 میلیارد دلار درآمد داشته است . از طرفی، فروش مسکن به خارجیان در سه ماه نخست سال ۲۰۱۸ نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۱۷ ، ۲۰ درصد افزایش داشته است (110 هزار و 905 مسکن در ماه مارس در ترکیه فروخته شد). بیشترین اتباع خارجی که از ترکیه مسکن خریداری می کنند شهروندان عراق، عربستان سعودی و ایران بوده اند. غول های بخش املاک در ترکیه به سال ۲۰۱۸ امیدوار بودند و اکنون طبق پیش بینی ها، در انتظار افزایش فروش در سال ۲۰۱۹ می باشند. همچنین انتظار می‌رود که در چند سال آینده نیز افزایش ارزش ملک در ترکیه همینطور به سیر صعودی خود ادامه دهد. در این ارتباط می‌توانید مطلب مزایای خرید خانه در ترکیه برای خارجیان را نیز مطالعه کنید.تمایل شهروندان کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا مبنی بر خرید ملک در ترکیه نیز روز به روز افزایش می یابد. در همین راستا ۴۴ درصد از ۱۴۰ هزار و ۸۳۲ شهروند خارجی ای که تاکنون با خریداری ملک و زمین در حدود ۱۸ میلیارد دلار در ترکیه سرمایه گذاری کرده اند، را شهروندان کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا تشکیل می دهند. در ادامه می توانید افزایش تمایل اروپایی ها به خرید ملک در ترکیه را مطالعه فرمایید.
فرهنگ در ترکیه
مردم این کشور بسیار مهربان و مهمان پذیر می باشند و مشترکات فرهنگی زیادی با مردم ایران دارند. ترک ها بسیار خانواده دوست و خونگرم هستند. لازم به ذکر است که چند همسری در ترکیه غیر قانونی است. در محله های ترکیه تقریبأ هیچ محله ای بدون قهوه خانه و کافه و رستوران نیست و اکثر مردم چه پیر و چه جوان در زمان های غیرکاری خود ساعت ها با دوستانشان در کافه ها و قهوه خانه ها می نشینند و صحبت می کنند. بیشتر زنان هم برای چای بعد از ظهر در زمان های معینی، به نام دوره های 7 تا 17 روزه، با دوستان و همسایگان خود در یک جا جمع می شوند. پیشنهاد می کنیم مقاله 10 مورد جالب در رابطه با جمهوری ترکیه که باید بدانید را مطالعه بفرمایید.

یکی از مواردی که ترکیه همواره با آن شناخته می شود وجود محله های زنده و پرجوش می باشد. در واقع سازه های معماری یکی از پارامترهای اساسی تعیین کننده فرهنگ شهری و روابط همسایگی هستند. انتقال از فرهنگ محله نشینی به آپارتمان نشینی در ترکیه باعث شده آپارتمان ها به عنوان نماینده کوچکی از محله ها پدیدار شوند. (این مطلب را بخوانید: فرهنگ محله نشینی که قبل زندگی در ترکیه حتما باید آن را بدانید) آپارتمان ها به عنوان سازه های معماری اجتناب ناپذیر در فرهنگ شهرنشینی مدرن می باشند. البته در سال های اخیر مجتمع های مسکونی بزرگ، مجتمع های معمولی و خانه های مستقل بیش از آپارتمان ها طرفدار دارند. ولی همچنان فرهنگ آپارتمان نشینی و پیوند گرم و صمیمی بین همسایه ها موجودیت خود را حفظ کرده و به نظر می رسد سالیان طولانی هم حفظ خواهد کرد. ترک ها به روابط همسایگی بسیار اهمیت قائلند به طوری که گاهاً، روابط همسایگی در ترکیه از روابط فامیلی قوی تر می باشد. توسعه زیاد روابط همسایگی در ترکیه باعث می شود همسایگان در هر موقعیت نا مناسب برای حل مشکلات یکدیگر تلاش کنند. در ادامه این موضوع مطلب فرهنگ آپارتمان نشینی و روابط همسایگی در ترکیه را بخوانید.
مراحل خريد خانه در ترکيه
خرید خانه در ترکیه برای خارجیان با هر بودجه و سلیقه میسر می شود. توجه داشته باشید که قیمت خانه در ترکیه پایین نیست. بنابراین، وعده ی خريد خانه در ترکيه با قیمت های خیلی پایین و یا شرایط اقساط طولانی صرفاً یک شگرد تبلیغاتی است. برای انجام قطعی معامله و خريد خانه در ترکيه یک کپی از پاسپورت و ترجمه رسمی آن به زبان ترکی و ۶ قطعه عکس لازم است، تا قرارداد خرید را امضا کرده و صاحب آن خانه شوید. وکلای ما کلیه ی مراحل اداری و قانونی را برای خريد خانه در ترکيه برای شما انجام می ‌دهند. طبق قوانین و مقررات فروش املاک به اتباع خارجی، خريد خانه در ترکيه، تكمیل ثبت ملك و دریافت سند تقریباً سه ماه طول می‌كشد. که طبق آخرین قانون، در صورتی که در یک مجتمع، قبلاً حداقل یک فروش به یک تبعه ی غیر ترک انجام شده باشد، نیازی به استعلام نبوده و سند ظرف ۴۸ ساعت منتقل می ‌شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کلیک بر روی مقاله ی خريد خانه در ترکيه و زندگی رویایی دریک کشور اروپایی اطلاعات تکمیلی را در این زمینه کسب کنید.

  تمام اطلاعاتی که نیاز دارید در مورد ترکیه بدانید  

شرایط خارجی ها در کشور ترکیه

شرایط خارجی
ها در کشور ترکیه


یکی از مهم‌ ترین حقوقی که هر فرد خارجی در ترکیه باید از آن برخوردار باشد، بی شک اجازه اقامت است. در این بخش هر آنچه که در مورد اخذ اقامت ترکیه و چگونگی دریافت پاسپورت ترکیه لازم است را برای شما گردآوری کرده ایم.

املاک ومستغلات معتبر در ترکیه

املاک ومستغلات
معتبر در ترکیه


با توجه به تسهیل پروسه اخذ شهروندی برای اتباع خارجی و با نظر به اینکه اخذ شهروندی در ترکیه و یا همان وطن داشی ترکیه مزایای بسیاری دارد، در این بخش مراحل و چگونگی دریافت پاسپورت ترکیه را مطالعه کنید.

املاک ومستغلات معتبر در ترکیه

مشاوان
املاک در ترکیه


در این قسمت چگونگی روند خرید ملک در ترکیه و همینطور مزایای خرید ملک در ازمیر، قوانین مربوط به خرید املاک برای اتباع خارجی و ارائه راهکارهایی در این راستا و همینطور معرفی انواع سندهای صورت میگیرد

زندگی در ترکیه

زندگی در ترکیه


مطالعه این بخش به شما کمک خواهد کرد که با چگونگی شرایط اشتغال در ترکیه، قوانین مربوط به اشتغال اتباع خارجی، روندهای اخذ اجازه کار و اخذ اقامت دائم و شهروندی ترکیه  آشنا شوید.

سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه

ترکیه با پیشرفت در زمینه ساخت و ساز و پروژه های در حال رشد توانسته توجه سرمایه گذاران جهان را به خود جلب کند. می خواهید در ترکیه سرمایه گذاری کنید و اقامت دائم و پاسپورت ترکیه را دریافت کنید؟ این بخش را مطالعه بفرمایید.

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

بدیهی است که قبل از تصمیم به مهاجرت، لازم است اطلاعات همه جانبه ای را درباره زندگی در کشور ترکیه و قوانین اتباع خارجی در ترکیه کسب کنید. با مطالعه این قسمت می توانید با زندگی در ترکیه بیشتر آشنا شوید.

ارتباط با ما             

ریمکس مای آفیس با کادری با تجربه و اکیپی حرفه ای برای سرمایه گذاری شما بهترین گزینه ها را آماده میکند 

فاکس

+90 544 977 9090

وب سایت

www.remaxmyofis.com

فرم تماس

Re/max My Ofis

Alsancak Mahallesi,
1480. Sk. No:9, 35220
Konak/İzmir

ما را دنبال کنید